LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Carey guxon me jeshilen/ E dashuruar në krahët e balerinit

18 Mars 2017, 20:00, Lifestyle CNA

Mariah Carey kësaj rradhe na ka treguar sesa bukur dukej me jeshile.

E mirënjohura edhe pse 47 vjecare, këtë periudhë ka mahnitur gjithë adhuruesit e saj kudo në mbarë botën me elegancën dhe sharmin që e karakterizon.

Bukuroshja është duke shijuar pafund bashkëjetesën dhe lidhjen e dashurisë me balerinin dsia vite më të vogël se ajo Bryan Tanaka, me të cilin kanë plane edhe për martesë.

Së fundmi, dyshja është parë në Los Angeles, ndërsa darkonin me njëri tjetrin. /Citynews/

Lajmet e fundit nga