LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Khloe e gjitha në Givenchy/ Ku shkuan fustanet klasike?

18 Mars 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Khloe Kardashian dukej e mrekullueshme këtë mbrëmje e veshur me një kostum sportiv të firmës së mirënjohur Givenchy.

Bukuroshja 32 vjecare, Khloe kish zgjedhur të hiqte dorë këtë mbrëmje nga fustanet klasike dhe këpucët me taka, ndërsa dukej se ndihej komode e veshur sportive me një stil kazual.

Ajo ka qenë para disa netësh duke festuar 30 vjetorin e vëllait të saj Rob, ndërsa duket e ka marrë veten nga mbrëmja e cmendur plot alkool dhe muzikë. /Citynews/

Lajmet e fundit nga