LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Riri vezullon/ A thua vallë magjinë ja dhanë këpucët?

18 Mars 2017, 21:00, Lifestyle CNA

Cizmat e saj rozë kombinoheshin më së miri me kostumin bojëqielli dhe pellushin e bardhë, ndërsa ajo si gjithmonë bie në sy me faktin se është ndryshe.

Këngëtarja e suksesshme botërore me origjinë nga Barbados, Rihanna u fotografua teksa mbrëmjen do ta kalojë duke festuar në New York.

Bukuroshja tashmë 29 vjece, dallohet për stilin e saj të vecantë, por edhe  ekstravagancën e saj, ndërsa si gjithmonë cdo kush kthen kokën për ta parë Ririn. /Citynews/

Lajmet e fundit nga