LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhvishet motra e Kim/ Shikoni kofshët e tonifikuara të Kourtney-t

19 Mars 2017, 09:00, Lifestyle CNA

Kourtney Kardashian ka treguar këmbët e saj të tonifikuara me një palë pantallona të zeza të shkurtra.

Bukuroshja simpatike ka dalë këtë mëngjes me familjen e saj, djaloshin Mason dhe vajzën Peneleope, ndërsa janë drejtuar për në kinema.

Kourtney është kritikuar pafund kohët e fundit ?për ndërhyrjet kirurgjikale, ashtu si edhe motrat e tjera të familjes së saj, ndërsa ajo ka mohuar e bindur cdo lloj ndërhyrjeje te vogël në fytyrën e saj.

Motra e Kim së fundmi është fotografuar duke hyrë shpesh në palestër, ndërsa si gjithmonë nuk ngurron aspak të tregojë trupin e saj të tonifikuar. /Citynews/

Lajmet e fundit nga