LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rekord klikimesh për "Redrum"/Era Istrefi prek majat e suksesit

19 Mars 2017, 10:17, Lifestyle CNA

Këngëtarja Era Istrefi, kohët e fundit po pëlqehet gjithmonë e më shumë nga publiku.

Era si gjithnjë di si t?i tërheqë njerëzit, dhe të gjitha klipet e reja kanë pasur një audiencë tejet të madhe.

Këngët e saj po bëjnë jehonë jo vetëm në Shqipëri po dhe jashtë saj, deri në Amerikë duke korrur suksese të pafundme.

?Redrum?, titullohet projekti i fundit i publikuar me videoklip, i cili deri më tani ka marrë 10 milionë klikime në kanalin gjigant Youtube./CityNews

Lajmet e fundit nga