LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kavanozat bosh në modë sërish

19 Mars 2017, 12:03, Lifestyle CNA

Shitja e kavanozave bosh te recelit është kthyer tashmë në një mani për të gjitha supermarketet.

Waitrose është duke shitur kavanoza bosh për £ 2,që do të thotë 29p më shtrenjtë se një kavanoz të Bonne Maman me luleshtrydhe.

Kohët e fundit kavanozat bosh janë duke u përdorur për kokteje,për të mbajtur qirinjtë si dhe për përdorime të tjera shtëpiake./CityNews

Lajmet e fundit nga