LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ushqen foshnjën me gji, por pendohet!/Zbuloni arsyet

19 Mars 2017, 15:23, Lifestyle CNA

Fazat e para të mëmësisë nuk janë asnjëherë të lehta.Ju sillni në jetë një qenie të vogël dhe jeni gjatë gjithë kohës duke u përpjekur ta mbai atë gjallë, të lumtur dhe të shëndetshëm.

Por si një mama e re ,është shumë e lehtë të lini pas dore kujdesin ndaj shëndetit tuaj fizik dhe mendor.

Shumë mama ndihen të detyruara të ushqejnë të porsalindurin e tyre me gji, por një mama e re ka folur dhe ka pranuar se është penduar që ka ushqyer fëmijën e saj me gji për 3 javë .Bëhet fjalë për australianen Maddi Carter, e cila ka shkruar arsyet pse mendon kështu.

?Do të kisha dashur të mos e kisha ushqyer me gji djalin tim. 3 javë pasi e ndërpreva ushqyerjen e tij në këtë mënyrë , kuptova se isha shndë rruar në një tjtër person.Isha një mama më e mirë , një bashkë shorte më e dashur dhe një femër me më shumë energji?,-shkruan ajo në llogarinë e saj në instagram./CityNews

Lajmet e fundit nga