LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kylie Jenner në Snapchat/ Fundjava me modelet

19 Mars 2017, 15:00, Lifestyle CNA

Kylie Jenner këtë fundjavë ka zgjedhur ta kalojë ndryshe.

Bukuroshja ka ndarë një sërë postimesh në adresën e saj në Snapchat, ku ka treguar se po kalon caste të bukura me motrën e saj Kendall dhe mikeshën e tyre, supermodelen Hailey Baldwin.

19 vjecarja më e famshme në botë, ka ndarë një sërë postimesh me filtrate e programit Snapchat, me ndjekësit e saj të shumtë, të ciëlt janë shtuar edhe për shkak të fotove të saj provokuese ku bien në sy linjat e saj.

Kylie është duke shijuar së fundmi lidhjen e saj dashurore me reperin e famshëm Tyga, me të cilin është fotografuar cdo cast kohët e fundit. /Citynews/

Lajmet e fundit nga