LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katie Price feston ditëlindjen e të dashurit

19 Mars 2017, 16:00, Lifestyle CNA

Katie Price vazhdon të duket shumë seksi dhe provokuese edhe pse është në moshën 38 vjecare.

Modelja ka treguar linjat e saj trupore me një fund të shkurtër, ndërsa ka surprizuar mbrëmjen e kaluar të dashurin e saj Kieran Hayler me një festë për ditëlindjen e tij.

Bukuroshja ka festuar 30 vjetorin e tij, ndërsa dyshja duket mëse e lumtur dhe të dashuruar me njëri tjetrin. /Citynews/

Lajmet e fundit nga