LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enca blen vilë super të shtrenjtë në Tiranë

20 Mars 2017, 10:40, Lifestyle CNA

Këngëtarja 21-vjeçare, Enca Haxhia ka blerë një vilë super të shtrenjtë në një nga zonat më luksoze të Tiranës.

Fotot ajo i ka bërë publike në faqen e saj të Instagramit duke bërë bujë në mediat rozë dhe komunitetin artistik.

Në këtë zonë jetojnë dhe mjaft personzhe të famshëm dhe thuhet se çmimet variojnë nga 300-500 mijë euro./CityNews

Lajmet e fundit nga