LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ja arsyeja pse po buzëqesh Britney Spears

19 Mars 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Bukuroshja Britney këtë fundjavë po e kalon e lumtur me të dashurin e saj Sam Asghari.

Këngëtarja e mirënjohur u fotografua pranë tij në ceremoninë e javës së modës në Los Angeles, ndërsa është fotografuar duke qeshur në shoqërinë e tij.

35 vjecarja e ka marrë veten përfundimisht nga varësia ndaj alkoolit dhe drogës, ndërsa pritet të vijë me një projekt të ri muzikor. /Citynews/

Lajmet e fundit nga