LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Zayn Malik pranon që është lënduar nga dashuria 

20 Mars 2017, 16:38, Lifestyle CNA

Ish-pjestari i grupit “One Direction”, Zayn Malik dhe e dashura e tij, supermodelja Gigi Hadid konsiderohen si çifti më perfekt i momentit.

Por së fundmi, në një intervistë Zayn ka vendosur të flasë për lidhjet e tij në të kaluarën. Ai ka pranuar se është lënduar nga dashuria në të shkuarën dhe padyshim që në këtë pjesë i referohet ishit të tij, Perrie Edwards.

?Dashuria të lëndon. Dashuria është e vështirë?, është shprehur Zayn. Ylli i hitit “Pillowtalk”, nuk ka lënë pa përmendur se sa i lumtur ndihet tani që ka në krahë të dashurën e tij Gigi Hadid.

?Ajo ka jetuar me mua gjatë gjithë vitit qe kaloi. Madje ka takuar dhe familjen time në Londër disa herë?, ka shtuar këngëtari 24 vjeçar. /CityNews 

Lajmet e fundit nga