LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bëri 23 operacione, për t’u dukur si aktori i Superman

1 Korrik 2015, 09:21, Kuriozitete CNA

Herbert Chavez, nga qyteti Calamba në Filipine, ka kryer tashmë disa operacione në hundë, zbardhje të lëkurës, fytyrë, rikonstruktim të nofullës dhe mbushje të ndryshme trupore për t?u dukur sa më shumë si Clark Kent. 37-vjeçari madje veshë edhe lente të kaltra të ndritshme, për të ndryshuar ngjyrën e syve të tij. Krejt kjo ka ndodhur pasi që ai kishte rënë në dashuri gjatë moshës 5-vjeçare me programin televiziv ku shfaqej Superman. Dr. Terry Dubrow dhe Dr. Paul Nassif u tmerruan kur zbuluan se ai ishte injektuar në bark dhe gjoks me një produkt të paligjshëm në SHBA. Fanatiku i superheroit kishte mbetur me gunga në të gjithë trupin e tij. Mjekët paralajmëruan atë se kishte rrezik nëse do i nënshtrohej përsëri ndonjë operacioni, për shkak të helmit me të cilin ai ishte injektuar.

11:45 Kuriozitete

Kristalet gjigante

Gjatë kërkimeve të mineraleve të plumbit dhe argjendit rreth...

11:15 Kuriozitete

Mësuesi hero

40 vjeçari Abdul Mallik është një hero i vërtetë! Ai udhëton...

Lajmet e fundit nga