LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam me AIDS, do më prekni?”

30 Qershor 2015, 12:45, Kuriozitete CNA

Janne është një burrë në Finlandë, i cili është i prekur nga SIDA por diçka e tillë nuk e ka penguar të realizojë një eksperiment. Ai u vendos në një shesh në Finlandë së bashku me pankartën ?Jam HIV pozitiv a mund të më prekësh? dhe më pas ka qëndruar në këmbë me duar të hapura e sy të mbyllur, duke pritur reagimet e njerëzve. Në fillim kalimtarët e evitonin, por më pas të rinj madje dhe fëmijë e kanë përqafuar.

11:45 Kuriozitete

Kristalet gjigante

Gjatë kërkimeve të mineraleve të plumbit dhe argjendit rreth...

11:15 Kuriozitete

Mësuesi hero

40 vjeçari Abdul Mallik është një hero i vërtetë! Ai udhëton...

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga