LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mësuesi hero

30 Qershor 2015, 11:15, Kuriozitete CNA

40 vjeçari Abdul Mallik është një hero i vërtetë! Ai udhëton çdo ditë 12 kilometra dhe noton përmes lumit në qytetin Malappuram të Indisë për të dhënë mësim disa fëmijëve, dhe ka 20 vite që e bënë këtë punë. Pasi kalon lumin, Abdul ndërron rrobat e lagura dhe mbërrin në shkollë 10 minuta para se të fillojë mësimi. Ai në këtë zonë njihet si një hero i vërtetë.

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga