LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendet që e duan dhe e urrejnë më së shumti Amerikën

27 Qershor 2015, 18:40, Kuriozitete CNA

Qendra Pew Research kohët e fundit publikoi një studim mbi mënyrën se si njerëzit në 39 vende të ndryshme të botës e shikonin Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një nga pyetjet që iu drejtua ishte nëse kishin një opinion të favorshëm ose të pafavorshme për SHBA-në.

Rezultatet ndryshonin në mënyrë domethënëse. SHBA-ja është shumë popullore në Afrikën sub-Sahariane: Pesë nga gjashtë vendet me vlerësimet më të larta të favorshme ndaj SHBA-ve ishin në këtë rajon.

 

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga