LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet llamba që ndriçon 37 vjet me radhë

26 Qershor 2015, 11:15, Kuriozitete CNA

Krijuesi e ka filluar punën në vitin 2006 dhe ai supozonte se dritat LED duhet të zgjasnin përjetësisht. Sipas tij nxehtësia i dëmtonte dritat dhe ai u mundua të shpikte diçka që nuk përçonte nxehtësi. Kështu, ai ka dizajnuar dritat CSYS të cilat kanë teknologji unike që e largojnë nxehtësinë nga dritat. Ato operojnë me 55 gradë celsius, dhe nuk e humbin efikasitetin për 37 vjet.3    1

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga