LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E heq dhëmbin e vetë

26 Qershor 2015, 12:15, Kuriozitete CNA

Jesper Ryltoft është një student i Stomatologjisë në një shkollë në Danimarkë. Dhe siç duket, ai ka rrezikuar paksa si tepër. : ??Unë jam një student i stomatologjisë dhe i kisha të gjitha pajisjet e mundshme, gjithashtu edhe dentistët afër??, eshte shprehur Ryltoft.

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga