LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjermani/ Skulptura në nder të qytetit, merr gjobë për parkim të gabuar

28 Qershor 2015, 14:20, Kuriozitete CNA

Një skulpturë makinë nga Erin Wurm, e krijuar në nder të qytetit gjerman Karlsruhe për 300 vjetorin e krijimit, mori një gjobë gabimisht nga një punonjës, për parkim të gabuar.

Edhe pse për të qeshur, gafa tërhoqi më shumë vëmendje dhe në fakt tërhoqi vëmendjen për këtë skultpturë të veçantë.

 

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga