LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendi i çamçakëzave

30 Qershor 2015, 12:15, Kuriozitete CNA

Në Sietwll të SHBA-së gjendet njëra prei atraksioneve më të jashtëzakonshme turistike. Aty mund të vizitoni Murin e Çamçakëzit që lirisht mund të thuhet është vendi më i infektuar në botë. Një vend i tillë ndodhet në Post Alley, ndërsa fillet e tij datojnë nga fillimi i viteve 90-ta, kur njerëz të irrituar prisnin në radhë për të blerë biletat e teatrit, kishin filluar të ngjiznin çamçakëzët në mur, përcjellë Klan Kosova.

11:45 Kuriozitete

Kristalet gjigante

Gjatë kërkimeve të mineraleve të plumbit dhe argjendit rreth...

11:15 Kuriozitete

Mësuesi hero

40 vjeçari Abdul Mallik është një hero i vërtetë! Ai udhëton...

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga