LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Objekti misterioz shfaqet në hapësirë, “NASA: Nuk e dimë çfarë është!

30 Qershor 2015, 19:20, Kuriozitete CNA

NASA ka publikuar një video dhe foto të një objekti misterioz, që lëviz me shpejtësi mbi Tokë pak pas mesnatës së shkuar. Pesë kamera të NASA kanë fiksuar objektin, por edhe NASA e pranon se është i avashtë për të qenë një meteor.   Kjo ka nxitur shumë spekulime online se për çfarë mund të bëhet fjalë.

Disa ekspertë thonë se mund të jetë mbetje e ndonjë anije të vjetër kozmike, satelit apo ndonjë objekt i bërë nga njerëzit.   Ky fenomen befasues vjen pak ditë pasi NASA u detyrua të ndërpresë transmetimin live nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar, pasi u shfaqën tre objekte. Dyshuesit thonë se ishin tre UFO.

[youtube url=”  https://www.youtube.com/watch?v=KaYD5m8UCbs&feature=youtu.be  ” width=”560″ height=”315″]

11:45 Kuriozitete

Kristalet gjigante

Gjatë kërkimeve të mineraleve të plumbit dhe argjendit rreth...

11:15 Kuriozitete

Mësuesi hero

40 vjeçari Abdul Mallik është një hero i vërtetë! Ai udhëton...

07:04 Kuriozitete

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rën...

10:17 Kuriozitete

Kamarieret me bikini

Një restorant, ku kamarieret dalin të veshura me bikini, ësh...

Lajmet e fundit nga