Lajmi i mirë për të gjithë adhuruesit/ Së shpejti OnePlus Ace Pro në treg

23 Korrik 2022, 10:36, Tech CNA
Lajmi i mirë për të gjithë adhuruesit/ Së shpejti
Foto ilustruese

OnePlus 10 T do të hidhet në treg me 3 gusht. Ai vjen me një sër risi të reja dhe me sistemin operativ Oxygen OS 13.

Gjithashtu pritet qe në këtë telefon të jetë i instaluar çipi i ri Snapdragon 8+Gen 1. Një veçori tjetër që bie në sy në këtë telefon është hapësira prej 16 GB RAM dhe arrin një rimbushje të shpejtë prej150w.

Kjo veçori vlen vetëm për disa smartphona, përveç OnePlus një risi të tillë mbart edhe telefonat Realme.

Sipas deklaratave të kompanisë mendohet të hidhen në  treg dy telefona me risi të njëjta por me emërtime të ndryshme OnePlus Ace Pro  dhe OnePlus 10T./CNA.al

Lajmet e fundit nga