LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

ZYRTARE/ Bejzade zgjidhet trajner i Erzenit, Deliallisi merr postin e rëndësishëm

8 Shkurt 2024, 14:59, Sport CNA

ZYRTARE/ Bejzade zgjidhet trajner i Erzenit, Deliallisi merr postin e

Erzeni ka zyrtarizuar lëvizjet e rëndësishme në skuadër. Drejtimi i ekipit i është besuar trajnerit Skerdi Bejzade.

Palët kanë arritur marrëveshjen dhe Bejzade ka nisur stërvitjen te shijakasit. Ndërkohë është larguar nga posti i trajnerit Alfred Deliallisi, i cili do të mbajë postin e drejtorit sportiv.

Pas 22 javëve kampionat, Erzeni mban vendin e tetë me 22 pikë dhe është një nga skuadrat që rrezikon rënien.

Lajmet e fundit nga