LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizje surprizë, klubi i Superiores zgjedh Bejzaden si trajner

7 Shkurt 2024, 15:51, Sport CNA

Lëvizje surprizë, klubi i Superiores zgjedh Bejzaden si trajner

Lëvizje e papritur tek Erzeni, para ndeshjes me Tiranën.

Sipas raportimeve të fundit, Skerdi Bejzade pritet të prezantohet nesër si trajneri i ri i shijakasve.

Bejzade ka qenë më parë trajner i Laçit, Partizanit dhe Kamzës.

Në rolin e zv.trajnerit me shumë mundësi pritet të vazhdojë Alfred Deliallisi, i cili deri më tani ka qenë në krye të stolit.

Kjo do të jetë hera e dytë që Bejzade drejton një skuadër në Superiore gjatë këtij sezoni, teksa në fillim zëvendësoi Nicën te Laçi, ku qëndroi për disa javë dhe bëri shumë mirë.

Lajmet e fundit nga