LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndryshohen stadiumi dhe orari/ Ndeshja e Superiores do të luhet në "Air Albania"

7 Shkurt 2024, 14:40, Sport CNA

Ndryshohen stadiumi dhe orari/ Ndeshja e Superiores do të luhet në

Tirana do të presë këtë fundjavë Erzenin në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Superiore.

Dueli i programuar për t'u luajtur të dielën në orën 13:30 në stadiumin “Selman Stërmasi” ka ndryshuar dhe është spostuar në stadiumin “Air Albania” në të njëjtën ditë, por në orën 17:00.

Shkak është bërë fusha, e cila është në gjendje të keqe. Kështu klubi bardheblu ka rënë dakord që shijakasit t'i presin në "Air Albania".

Lajmet e fundit nga