LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shorti i Conference, skuadrat mësojnë kundërshtarët. Ja të gjitha përballjet

17 Mars 2023, 14:20, Sport CNA
Shorti i Conference, skuadrat mësojnë kundërshtarët. Ja

Pas Champions dhe Europa League tashmë edhe skuadrat e Conference League kanë mësuar kundërshtarët e tyre në fazën çerekfinalen e këtij kompeticioni.

Përballje mjaft interesante rezervuar goglat, teksa Fiorentina do të sfidojë Lech Poznan, ndërsa West Ham kundër Gent. Anderlecht u vu përballë AZ Alkmaar, ndërsa Basel ndaj Nice.

Çiftet që do të përballen në çerekfinale:

Lech Poznan – Fiorentina

Gent – West Ham

AZ Alkmaar – Anderlecht

Basel – Nice

Çiftet që do të përballen në gjysmëfinale:

Lech Poznan – Fiorentina/ Basel – Nice

Gent – West Ham/ AZ Alkmaar – Anderlecht

Lajmet e fundit nga