LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndeshja ndaj Shqipërisë, trajneri Santos publikon listën e kombëtares polake

17 Mars 2023, 12:58, Sport CNA

Ndeshja ndaj Shqipërisë, trajneri Santos publikon listën e

Trajneri i kombëtares polake, Fernando Santos, ka publikuar listën e tij të parë me lojtarët që do të grumbullojë për ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Shqipërisë.

Më datë 27 mars në orën 20:45 Polonia do të presë kombëtaren kuqezi. Rikujtojmë që pak më përpara dhe trajneri Silvinjo publikoi listën me lojtarët e përzgjedhur, ku nuk munguan surprizat.

Ndeshja ndaj Shqipërisë, trajneri Santos publikon listën e

Lajmet e fundit nga