LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO/ Futbollisti më i urryer në botë, shikoni gjestin mizor të ish-portierit të Juventusit ndaj djalit të vogël

17 Mars 2023, 12:36, Sport CNA
VIDEO/ Futbollisti më i urryer në botë, shikoni gjestin mizor

Ish-portieri i Juventusit, Next Gen, Zsombor Senko, është bërë protagonist pas një veprimi mizor ndaj një fëmije të vogël.

Me rastin e ditëlindjes së tij, djalit iu dha mundësia të hynte në fushë dhe të shënonte gol. Por ai u përball me Senkon i cili i priti dy gjuajtje të tij, duke i mohuar gëzimin dhe lumturinë fëmijës së vogël.

Ky gjest është kritikuar shumë ashpër nga të gjithë të pranishmit. Madje në rrjetet sociale ai po konsiderohet portieri më i urryer në botë. Aktualisht Senko luan për ekipin Diosgyori VTK, dhe e gjithë ngjarja ndodhi në ndeshjen ndaj MTK Budapestit.

Lajmet e fundit nga