LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nesër shorti/ Sa shumë surpriza në Ligën e Konferencës, cilat janë 8 skuadrat e kualifikuara në çerekfinale

16 Mars 2023, 23:44, Sport CNA

Nesër shorti/ Sa shumë surpriza në Ligën e Konferencës,

Liga e Konferencës po bëhet gjithnjë e më interesante me kalimin e përballjeve, teksa ditën e sotme u mësuan edhe 8 skuadra e kualifikuara për në fazën çerekfinale, ku në shortin që do të hidhet ditën e premte në orën 13:00 do të mësohen edhe 4 duelet çerekfinale.

Leh Poznan, Fiorentina, Bazel, Az Alkmar, Nisë, Anderleht, Uest Ham dhe Gent, janë 8 ekipet që arritën të siguronin një biletë për më tej dhe do të kërkojë t’i shkojnë deri në fund këtij turneu. Kujtojmë që te zviceranët e Bazelit aktivizohen edhe 2 futbollistët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Andi Zeqiri.

Lajmet e fundit nga