LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

LIVE SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Përballje titanësh, zbuloni duelet çerekfinaliste

17 Mars 2023, 12:08, Sport CNA

LIVE SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Përballje titanësh,

Në orën 12:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kampioneve dhe tetë skuadrat çerefinaliste do të mësojnë sot emrat e kundërshtarëve të tyre në raundin e ardhshëm.

Çdo skuadër mund të përballet me këdo, madje edhe me bashkëkombëset e veta. Mundësia e një ekipi për të peshkuar këdo tjetër është e njëjtë për çdo gogël në short. 8 ekipet janë: Çelsi, Mançester Siti, Real Madrid, Inter, Milan, Benfika, Bajern Mynih dhe Napoli.

LIVE SHORTI

Në përditësim...

Lajmet e fundit nga