LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ëndërr e bërë realitet”, shikoni si e feston Jasir Asani grumbullimin me Kombëtaren

17 Mars 2023, 12:51, Sport CNA

“Ëndërr e bërë realitet”, shikoni si e feston

Sulmuesi Jasir Asani i cili aktualisht aktivizohet në Korenë e Jugut me Guangju FC, pas shumë vitesh në të cilat priste një ftesë që nuk i erdhi nga trajnerët paraardhës, më në fund e mori një të tilë nga tekniku i ri i kuqezinjve, i cili duket se do të bëjë ndryshime të mëdha në radhët e skuadrës.

Ish-futbollisti i Partizanit e ka pritur me shumë entuziazëm këtë ftesë, për të cilën më parë kishte refuzuar disa herë edhe thirrjet nga Maqedonia e Veriut.

“Ëndërr e bërë realitet. Faleminderit Zot që po më jep mundësi të vesh fanellën e Kombit tim”, shkruante Asani në rrjete sociale pasi u bë publike lista dhe grumbullimi i tij i parë me fanellën kuqezi.


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jasir Asani (@jasir_asani10)

Lajmet e fundit nga