LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

LIVE SHORTI I LIGËS SË EUROPËS/ Nis ceremonia, Juventus dhe Junajtid njohin kundërshtarët

17 Mars 2023, 13:04, Sport CNA

LIVE SHORTI I LIGËS SË EUROPËS/ Nis ceremonia, Juventus dhe

Në orën 13:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Europës ku do të zbulohen 4 duelet interesante.  Mundësia e një ekipi për të peshkuar këdo tjetër është e njëjtë për çdo gogël në short.

8 ekipet çerekfinaliste janë: Junajtid, Juventus, Roma, Sevija, Fejnord, Sportingu i Lisbonës, Bajern Leverkusen dhe Union SG.

LIVE SHORTI

Lajmet e fundit nga