LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në mëngjes priten reshje shiu/ Pasditja do të sjellë kthjellime, parashikimi i motit për sot

2 Tetor 2022, 08:09, Sociale CNA

Në mëngjes priten reshje shiu/ Pasditja do të sjellë

Moti do të jetë me vranësira e reshje shiu në mëngjes, gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira mesatare në juglindje.

Temperaturat minimale do të jenë të larta në mëngjes 12-18 gradë në veri, gjatë ditës do të zbresin në 21-22°C në veri deri në 23-25°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

Lajmet e fundit nga