LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Murrizi denoncon Ramën/ Ndërhyri te McGonigal për të më shpallur “non-grata”

6 Mars 2023, 17:38, Politikë CNA

Video - Murrizi denoncon Ramën/ Ndërhyri te McGonigal për të

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi më anë të një postimi ka denoncuar kryeministrin Edi Rama, pasi ky  fundit sipas tij ka dashur ta shpallë “non grata”.

Ai shkruan se kur ia thoshte të vërtetat në sy Rama mendonte se si t’i thoshte ish-agjentit të FBI për t’i kërkuar ndonjë euro.

“Këtij që i hanë “dardha “pas kurrizit dhe vetëm ky nuk di gjë se nga i gjejnë “ dardhat” këta shejtaner, kur ja përplasja në sy në mars 2020 rrinte si i menderosur dhe thoshte me vete që do t’i them Mcgonigal sigurimsit nëpermjet Duçk Nezes që të më shpallnin non grata e pastaj të më rruanin të gjithë bashkë k…… rahun ose të kërkonin ndonjë euro.

Ishte fiks  koha kur sapo i kishte ardhur si “ ndihmese” Yri Kim me porosi të qarta nga xhorxhi dhe leksi sorrosi”, shkruan Murrizi./CNA.al

Video - Murrizi denoncon Ramën/ Ndërhyri te McGonigal për të

Lajmet e fundit nga