LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alibeaj mbledh “kryesinë e tij”/ Deputetët që ju bashkëngjitën

6 Mars 2023, 14:17, Politikë CNA

Alibeaj mbledh “kryesinë e tij”/ Deputetët që ju

Partia Demokratike, e përfaqësuar nga “grupimi Alibeaj” ka mbledhur Kryesinë këtë të hënë në ambientet e një hoteli në kryeqytet.

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur sot kryesinë, por pa dhënë emrat se kush janë pjesë e kryesisë së tij.

Në një prononcim për mediat, Alibeaj tha se pas mbledhjes së Kryesisë dhe Kolegjit të Kryetarëve, do të ketë një deklaratë për mediat ku do të sqarohen dhe vendimet e marra.

Nuk kishte ndonjë surprizë, në lidhje me deputetët që iu bashkëngjitën, janë po të njëjtët që kanë qenë në krye të herës.  

Deputetët në mbledhjen e Kryesisë të “grupimit Alibeaj”:

Flutura Açka

Merita Bakiu

Lefter Gështenja

Selaudin Jakupllari

Jorida Tabaku

Gazment Bardhi

Enkelejd Alibeaj

Arbi Agalliu

Andia Ulliri

Flamur Hoxha

Eralda Bano

Zheni Gjergji

Ramadan Lika

Kreshnik Çollaku

Saimir Koreshi

Dhurata Çupi

Bledion Nallbati

Dashnor Sula

Lajmet e fundit nga