LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Salianji, kundër rikthimit të Bashës/ Harron shkopin ndaj demokratëve për karrigen e ish-kryetarit të tij

25 Maj 2023, 10:47, Politikë CNA

Salianji, kundër rikthimit të Bashës/ Harron shkopin ndaj

Ervin Salianji, që dikur priste me shkop demokratët për të mbrojtur karrigen e Lulzim Bashës, sot del kundër rikthimit të tij.

Ashtu siç CNA e kishte paralajmëruar, Basha është rikthyer sërish dhe ka nisur turet e takimeve, ku dje zhvilloi një takim me të rinjtë.

Në lidhje me rikthimin e tij, sot ka reaguar Ervin Salianji, duke thënë se njerëzit që kanë pritur në krevat dhe tani ndezin "playstation"-in për të luajtur lojën, e kanë gabim.

“Nëse bëjmë gjasme sikur njerëzit kanë pritur që kush ka qëndruar në krevat dhe tani u ndez 'playstation'-i për të luajtur lojën e ka gabim. Dhe ndonjë tjetër që pasi i ngarkon ndonjë mision Rama, thotë hajde po vij tani. Nuk është kështu opozita dhe do ta shihni që demokratët kanë për t’i marrë para”, tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga