LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekselenti i gjumit u rikthye në skenë/ “Shpërthejnë” memet në rrjet

24 Maj 2023, 22:48, Politikë CNA

Ekselenti i gjumit u rikthye në skenë/

Siç edhe pati parlajmëruar CNA, Lulzim Basha u rikthyer sot në skenë.

Pasi përçau demokratët, mori peng vulën dhe e dërgoi PD-në drejt një humbje historike, Basha u rikthyer sot publikisht në politikë.

Duke konfirmuar lajmin e CNA, Basha mbajti sot një takim me të rinjtë e FRPD-së, për të vijuar me një tur takimesh dhe aktivitetesh në ditët në vijim.

Por rishfaqja e tij pas disa muajve që është larguar totalisht nga politika, nuk është pritur me entuzizmin në Luli priste nga qytetarët.

Shumë prej tyre e kanë sharë në rrjetet sociale, ndërsa nuk kanë munguar as memet. Disa prej tyre ne po i sjellim me anë të një galerie më poshtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga