LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kryemadhi nuk përmbahet në emision/ E dua shumë Ilir Metën

16 Mars 2023, 22:35, Politikë CNA
Kryemadhi nuk përmbahet në emision/ E dua shumë Ilir Metën
Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka shprehur hapur dashurinë për bashkëshortin e saj, njëkohësisht kryetar i PL-së, Ilir Metën.

Gazetari Andi Tela i përmendi konfuzionin që Ilir Meta ka shkaktuar në opinionin publik me veprimet e tij.

Ai tha se Meta prezantoi kandidatët për këshillin bashkiak të Tiranës, duke lënë të nënkuptojë se do të shkojë në zgjedhje i vetëm, por tre ditë pasi bëri këtë gjë firmosi koalicionin me PD-në e Rithemelimit.

Por teksa Andi Tela po fliste, Kryemadhi nuk u përmbajt dhe ndërhyu në bisedë duke shprehur dashurinë e saj për Ilir Metën.

“Prandaj e adhuroj Ilir Metën, unë e dua shumë”, tha deputetja, ndërkohë e gjithë studioja shpërtheu në të qeshura nga kjo deklaratë dashurie e papritur./ CNA

Lajmet e fundit nga