LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Koncerti i PS-së/ Berisha: Ky është mitingu me detyrim i partisë-shtet, po sjellin administratën me zor

27 Korrik 2022, 22:26, Politikë CNA
Koncerti i PS-së/ Berisha: Ky është mitingu me detyrim i
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka publikuar në "Facebook"-un e tij një mesazh ku punonjësit e administratës detyrohen të marrin pjesë me urdhër në mitingun festiv që organizon nesër Partia Socialiste në sheshin "Skënderbej", për të festuar me disa këngëtarë të njohur shqiptarë, hapjen e negociatave me Bashkimin Europian dhe miqësinë 100-vjeçare me SHBA-në.

Sipas Berishës ky është mitingu me detyrim i partisë-shtet.

“Ky është mitingu me detyrim i partisë-shtet!

Lexoni mesazhin që kanë marrë të gjithë rrogtarët e shtetit në Malesinë e Madhe! sb

Përshëndetje,

Në kuadër të 100 vjetorit të lidhjes së marrëdhënieve me SHBA dhe për të festuar hapjen e negociatave me Bashkimin Europian, jemi të ftuar me datë 28 korrik, ora 19:00 në sheshin Skënderbe.

Pjesëmarrja juaj dhe e punonjësve tuaj është e detyrueshme dhe e domosdoshme.

Ju lutemi të konfirmoni numrin e punonjësve që do sillni me emër, mbiemër, numër telefoni , sot deri në orën 15:00.

Nesër në orën 16:30 vihet ne dispozicion autobuzat pran drejtoris për në Tiranë.

Faleminderit!”, shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga