LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Veliaj e quajti Metën fuks/ Vjen reagimi nga Partia e Lirisë  

27 Korrik 2022, 20:55, Politikë CNA
Veliaj e quajti Metën fuks/ Vjen reagimi nga Partia e Lirisë  
Sekretarja për Marrëdhëniet Ndërkombëtare e Partisë së Lirisë, Floida Kërpaçi

Pas deklaratës së Erion Veliajt, që e quan ish-presidentin Meta, fuks dhe të pamoralshëm se ka spiunuar shokët, ka ardhur menjëherë reagimi i Partisë së Lirisë.

Në një reagim për media, Sekretarja për Marrëdhëniet Ndërkombëtare e Partisë së Lirisë, Floida Kërpaçi, thotë se Veliaj ka hall të hedhë shashka shpërqëndruese për skandalin e inceneratorëve.

Reagimi i plotë:

"Paska dal fuksi i mega vjedhjes se inceneratoreve dhe na tregon moralin!

Halli me i madh i Erion Veliajt eshte si te mbuloj aferen e inceneratoreve, ndaj perpelitet si i pashprese duke hedhur shashka shperqendruese.

Ne fakt, ne e dijme shume mire se si e paguan Autoritetin e Mashtrimit dhe Falsifikimit.

Beteja vazhdon! Inceneratoret do ti djegin te gjithe!", shprehet Kërpaçi. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga