LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto pikante/ Balla “zgërdhihet” me “Babalen” në Kuvend

28 Korrik 2022, 19:46, Politikë CNA
Foto pikante/ Balla “zgërdhihet” me “Babalen”
Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe deputeti i PD-së, Ervin Salianji

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, dhe deputeti i PD-së, Ervin Salianji, mbahen mend për “përplasjet” e forta për dosjen “Babale”.

Por krahas qëndrimeve që mbajnë në publik kundër njëri-tjetrit, një moment pikant, i kapur nga kamerat, ka treguar se mes tyre janë qetësuar “gjakrat”.

Balla dhe Salianji janë parë duke biseduar, teksa po zhvillohej votimi i ndryshimeve në qeveri gjatë seancës parlamentare.

Në foto ata shihen duke qeshur “vesh më vesh” me njëri-tjetrin. Nuk dihet se çfarë i ka bërë dy kundërshtarët politikë që “të zgërdhihen”, por duket se biseda mes tyre ka qenë e këndshme.

Kujtojmë se kreu i Grupit Parlamentar të PS-së dhe deputeti demokrat kanë denoncuar herë pas here njëri-tjetrin. Ata kanë hapur çështje në gjyq dhe jo pak herë janë sharë e akuzuar për çështjen “Babale”./ B.A. - CNA.al

Foto pikante/ Balla “zgërdhihet” me “Babalen”

Lajmet e fundit nga