LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Apeli i kryenegociatores së re/ Majlinda Dhuka mesazh kolegëve

30 Korrik 2022, 11:03, Politikë CNA
Apeli i kryenegociatores së re/ Majlinda Dhuka mesazh kolegëve
Majlinda Dhuka

Kryenegociatorja e re Majlinda Dhuka përherë të parë publikisht,  ka kërkuar nga kolegët bashkëpunim, shpejtësi, progres dhe rezultat.

Gjithashtu ajo vlerësoi besimin që i është dhënë nga kryeministri Edi Rama.

“Faleminderit për besimin tuaj dhe të qeverisë shqiptare. Është me përgjegjësi të lartë që e nis detyrën time sot. Të dashur kolegë, kërkoj bashkëpunim, shpejtësi, progres, rezultat.

Me shumicën prej jush kam punuar edhe më herët. Momenti është historik, besimi qe na është dhënë është i veçante, do t’ju lutesha për bashkëpunim maksimal”,  us hpreh Dhuka./CNA.al

Lajmet e fundit nga