LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ftoi Berishën në ceremoni/ Mustafaj i pakënaqur me Bajram Begajn

29 Korrik 2022, 20:55, Politikë CNA
Nuk ftoi Berishën në ceremoni/ Mustafaj i pakënaqur me Bajram
Analisti Besnik Mustafaj

Analisti Besnik Mustafaj ka kritikuar presidentin e ri Bajram Begaj, teksa komentoi mospjesëmmarjen e kreut të PD-së, Sali Berisha në ceremoni.

Mustafaj tha se Begaj i ka lënë shije të keqe që nuk ftoi Berishën në ceremony, ndërsa përmendi faktin se edhe kreu i PD-së ka qenë President.

Ai theksoi në “Radar Informativ” se kjo situatë i duket si një ogur i keq dhe e bën të mendojë se është në linjën e kryeministrit Edi Rama.

“Më bëri përshtypje të keqe që Presidenti i ri në ceremoni kishte thirrur presidentët dhe jo Sali Berishën, i cili ka qenë President. E shoh në linjën e Ramës. Më la një shije shumë të keqe. Duket ogur i keq”, theksoi analisti./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga