LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Kujt ja bën me sy”/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin “hitin” e ri

18 Gusht 2022, 21:23, Lifestyle CNA
Video-“Kujt ja bën me sy”/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin
Endri e Stefi Prifti

Dy këngëtarët korçarë, Endri dhe Stefi Prifti, nuk i zhgënjejnë asnjëherë fansat e tyre.

Endri dhe Stefi Prifti kanë sjellë për publikun një tjetër prodhim muzikor, i cili duket se do të jetë hiti i ri.

Në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Baka, ata kanë publikuar sonte këngën e re, “Kujt ja bën me sy”.

“Këngë e re, klip i ri.. “Kujt ja ben me sy”

Një bashkëpunim me kolegun e dashur, Ylli Baka. Dëgjojeni këtë këngë të bukur, mbështetur në tabanin shqiptar dhe shpërndajeni ta dëgjojnë edhe miqte tuaj… gjithë shqiptaret kudo ku ndodhen.

Shëndet dhe mbarësi ju urojmë!”, shkruajnë vëllezërit korçarë në postimin e tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga