LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më e nxehtë se kurrë/ Olta Gixhari "ngre temperaturat" me fotot e fundit

18 Gusht 2022, 15:33, Lifestyle CNA
Më e nxehtë se kurrë/ Olta Gixhari "ngre temperaturat"
Olta Gixhari

Olta Gixhari është cilësuar si një nga vajzat më seksi të "showbizz"-it shqiptar. Edhe pas lindjes së Amarit, aktorja u kthye shumë shpejt në formë.

Me ardhjen e stinës së verës, ajo nuk ka ndalur së publikuari foto ku vë në pah format perfekte.

Edhe ditën e sotme Olta ka publikuar disa foto me bikini nga plazhi, teksa shfaqet e shtrirë.

Këto foto kanë marrë një lumë pëlqimesh dhe komentesh nga ndjekësit, të cilët e përgëzojnë për linjat trupore.

Për më tepër, shihni fotot në galeri./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga