LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U "arratisën të maskuar" drejt Prishtinës/ Dalin foto nga darka romantike e çiftit Bora-Donald

17 Shtator 2022, 13:46, Lifestyle CNA

U "arratisën të maskuar" drejt Prishtinës/ Dalin foto

Bora dhe Donaldi janë dy personazhet më të përfolur në shobizz për historinë e tyre të dashurisë. Prej kohësh përflitet se ata janë bashkë, por akoma nuk kanë dalë ta pranojnë publikisht edhe pse sinjalet i kanë dhënë, ndër to edhe sinjalet kur bënë njëri-tjetrin follow në Instagram. 

Por së fundmi disa foto që po bëjnë xhiron e rrjetit vinë nga Paparazzi, ku dyshja shihet disi të "maskuar" me kapele në kokë teksa presin për të konsumuar një darkë. 

Ata janë parë në një restorant në Prishtinë, kokë më kokë me njëri-tjetrin. Tashmë nuk ka asnjë dyshim që ata janë së bashku dhe gjithçka mbetet është t'u urojmë një histori sa më të gjatë së bashku, e pse jo të përjetshme./CNA.al

U "arratisën të maskuar" drejt Prishtinës/ Dalin foto

U "arratisën të maskuar" drejt Prishtinës/ Dalin foto

Lajmet e fundit nga