LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jonida dhe Alaudini patën takimin e parë/ Zbulojnë se kur nis Big Brother Kosova

17 Shtator 2022, 11:01, Lifestyle CNA

Jonida dhe Alaudini patën takimin e parë/ Zbulojnë se kur nis Big

Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi janë dy figurat që janë konfirmuar se do të prezantojnë "Big Brother Kosova".

Së fundmi ata të dy janë takuar dhe përmes një videoje të postuar në InstaStory, ata bëjnë me dije se Big Brother Kosova, do të nisë në Tetor dhe jo në Shtator, siç ishte premtuar më parë. Gjithsesi dy moderatorët kanë preferuar që të mos zbulojnë datën fikse të nisjes së spektaklit. 

Jonida dhe Alaudini patën takimin e parë/ Zbulojnë se kur nis Big

Pak kohë më parë, pas konfirmimit të dy prezantuesve, ka qënë edhe moderatorja e BBV Albania, e cila ka përgëzuar Jonidën dhe Alaudinin. 

Gjatë një interviste në “n’Za” Alaudini u pyet se cili ishte komenti i prezantueses së formatit në Shqipëri në një nga takimet e përbashkëta të cilat kanë pasur, si përfaqësues të shteteve që kanë liçensën e formatit “Big Brother”. Me doza humori, Alaudini tha i ka thënë “Edhe ju këtu?”. Prezantuesi i njohur zbuloi më pas se Arbana i ka thënë që çdo gjë do të shkojë mirë nëse i përmbahen rregullave të patentës./CNA.al

Lajmet e fundit nga