LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka vetëm 1 kusht

17 Shtator 2022, 12:20, Lifestyle CNA

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka

Futbollistët e Leicester City janë padyshim surpriza më e pakëndshme e edicionit të sivjetmë të Premierligës, pasi janë në vendin e fundit të tabelës.

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka

Të shtunën ata kanë një ndeshje të vështirë jashtë fushe kundër Tottenhamit, ndërsa menaxheri i Foxit, Brendan Rodgers, i cili është shumë afër shkarkimit, është me ‘shpatulla pas murit’.

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka

Për të siguruar një fitore, Brendan Rodgers ka vendosur në ‘lojë’ supermodelen bombastike Bonnie Brown, e cila u ka premtuar lojtarëve foto nudo në inbox nëse fitojnë ndeshjen dhe mundin Tottenhamin.

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka

Bonnie, është një vajzë që e la punën e saj dhe gjeti pasurinë që ëndërronte në faqet e të rriturve “Only Fans”, ku fiton shuma të mëdha parash, ndërsa tashmë ka blerë një Porsche.

Tifozja seksi e skuadrës angleze i premton foto nudo futbollistave/ Ka

Lajmet e fundit nga