LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si do e donte të dashurin Oriola Marashi/ Modelja: Në dashuri shikohet…

26 Shtator 2022, 20:15, Lifestyle CNA
Si do e donte të dashurin Oriola Marashi/ Modelja: Në dashuri
Oriola Marashi, modele

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuar dhe të suksesshme të momentit.

Për bukuroshen po flitet edhe në mediat e huaja, ku mjafton të kujtojmë rastin ku u shafq në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia.

Si do e donte të dashurin Oriola Marashi/ Modelja: Në dashuri

Ajo gjithashtu është një nga imazhet e kompanisë së famshme Guess, ku protretin e saj mund ta gjejmë në shumë dyqane veshjesh luksoze.

Përtej kësaj, Oriola është përfolur shumë edhe për jetën e saj private, përmednim këtu lidhjen me futbollistin Eros Grezda.

Së fundi modelja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit dhe një nga pyetjet ishte a do e donte të dashurin më të bukur se vetja.

“Të dashurin do e doje më të bukur se vetja? Apo nuk ekziston një bukuri e tillë?”, e pyet një prej ndjekësve.

“Në dashuri nuk shikohet bukuria shikohet zemra shpirti. Sikur të ishte bukuria çelësi i dashurisë atëherë ata që janë më pak të bukur s’do të dashuronin apo dashuroheshin kurrë?!“, shkruan Oriola./ CNA.al

 

Si do e donte të dashurin Oriola Marashi/ Modelja: Në dashuri

Lajmet e fundit nga