LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese, publikon fotot nudo nga vaska

28 Shtator 2022, 12:10, Lifestyle CNA

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese,

Rita Ora dhe Dua Lipa janë padyshim dy ndër artistet më të mira shqiptare që janë cilësuar edhe si ambasadore të vendit tonë në botë. Por siç e kanë ndonjëherë "inatet e shqiptarit", vajzat nuk kanë shfaqur ndonjë raport miqësore të veçantë, edhe pse të dyja e zhvillojnë karrierën në një vend të huaj, e ku më mirë, do duhej që ato të mbështeteshin në krahun e njëra-tjetrës për të amplifikuar edhe më shumë suksesin e tyre. 

Mirë po kjo nuk ka ndodhur, por gjithsesi Rita pak kohë më parë ka shpjeguar se kjo ka ndodhur për shkak se Duas mund t'i ketë metur qejfi pasi ajo nuk e ka suportuar sa duhet në fillimet e saj të karrierës, por gjithsesi mundësia për një bashkëpunim mbetet e hapur.

“E kuptova këtë. Kur unë fillova në 2011 në 2012 u ndieva se kisha shumë më shumë presion për ta futur vendin tim në hartën globale dhe mendova që jam e vetmja në atë kohë. Tani jam e çliruar që kam shumë më shumë nga vendi im në fushën time, por edhe në fushat e tjera. Ne kemi shumë talent si ato që përmende, dhe do të ishte një ëndërr për mua që një ditë që të bëhemi të gjitha bashkë, në kohën e duhur. Të gjitha ka axhendën e ngjeshur, po në kohën e duhur, por mua mund të më llogarisni (po)”, tha Rita.

Sakaq, kohët e fundit vajzat kanë postuar edhe disa foto të ngjashme. Së fundmi Dua ka publikuar disa foto, teksa qëndron tërësisht e zhveshur në një vaskë me ujë. 

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese,

Nuk vonoi shumë dhe pas saj edhe Rita postoi disa foto "të nxehta" teksa shijon qëndrimin e saj në një vaskë me ujë rozë, gjë që i dha fotove edhe më shumë bukuri. 

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese,

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese,

Pak kohë më parë Dua dhe Rita në një hark kohor të ngushtë postuan edhe disa foto, teksa po udhëtonin drejt Rio de Janeiros. Duket pak si "sfidë", por më së shumti mbetet në kuadrin e rrjeteve sociale dhe shpresojmë që së shpejti hatërmbetjet të shuhen dhe dy vajzat tona të "thyejnë" tregun ndërkombëtar me një bashkëpunim./CNA.al

"Sfida" shpallet e hapur/ Pas Duas, Rita Ora shfaqet provokuese,

Lajmet e fundit nga